Zákaznícka podpora: info@webimex.sk

zatrávňovacia rohož GP FLEX 1800 (2m x 10m) vrátane u-pinov

Kód: 1A100493
Doprava ZADARMO Vyrobené v TALIANSKU
4 hodnotenia
Značka: TENAX
€297,26 €247,72 bez DPH €14,86 / 1 m2
Na objednávku

Nosnosť tejto unikátnej zatrávňovacej rohože je až 7 ton a gramáž 1800 gramov / m2! Ide o jedno z najlacnejších riešení pre vyriešenie Vášho parkovacieho státia, parkoviska, alebo príjazdovej cesty. Vystužená je EVA penou pre zvýšenie odolnosti preklzu kolies.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zatrávňovacia rohož GP FLEX 1800

Nosnosť tejto unikátnej zatrávňovacej rohože je až 7 ton a gramáž 1800 gramov / m2! Ide o jedno z najlacnejších riešení pre vyriešenie Vášho parkovacieho státia, parkoviska alebo príjazdovej cesty. Vystužená je EVA penou pre zvýšenie odolnosti preklzu kolies.

Táto extrudovaná sieť je určená pre stabilizáciu podložia, pre vystuženie zelených parkovacích plôch, príjazdových ciest a zelených plôch, kde môže byť tráva poškodená autami a chodcami. Vyrobená je z vysokohustotného polyetylénu z trojrozmernej štruktúry. Tento produkt je úplne inertný, a to ako chemicky (humusové kyseliny, hnojivá atď) tak aj biologicky (mikroorganizmy, baktérie, atď). Je úplne recyklovateľná. Rohož je dodaná vrátaně s u-pinmi v počte 3ks / m2

Zatrávňovacia rohož je vlastne plastová sieť na posilnenie trávnikov, ktoré sú vystavené motorovej doprave, vyrobená spoločným extrudovaním dvoch polymérov: polyetylénu s vysokou hustotou, ktorý produktu dodáva vysokú odolnosť, a EVA penou, vďaka ktorej po nej vozidla nešmýkajú. Vďaka oscilačnej štruktúre siete a jej špeciálnym mechanickým vlastnostiam je vhodná pre zatrávnenie parkoviska, príjazdovej cesty alebo odstavnej plochy pre vozidlá, karavany alebo záhradné stroje.

Stručný opis inštalácie rohoží

ZATRÁVNENÁ PLOCHA

  • vyrovnajte povrch, na ktorý budete pokladať rohož. Podklad by mal byť rovný a pevný.
  • pred upevnením rohože odporúčame rohož rozbaliť a uchytiť rohož po obvode niekoľkými u-pinmi.
  • položte rohož na vopred pripravený podklad a postupne ju upevňujte kovovými u-pinmi vo vzdialenosti cca 350mm od seba. Pri pokládke dajte pozor, aby bola rohož dostatočne napnutá.
  • pri inštalácii viacerých rolí položte ďalšiu rolu na upevnenie tak, aby sa rohože navzájom neprekrývali.
  • rohož môže byť používaná okamžite po ukotvení. Je však potrebné si uvedomiť, že pokiaľ nebude rohož dostatočne prerastená trávou, môže byť znížená trakcia pri daždi alebo námraze.
  • Prerastajúca tráva je kosená bežným spôsobom. Len výška kosenia by mala byť nastavená na vyššiu výšku pri prvých 2-3 koseniach.


NOVO OSIEVANÁ PLOCHA

  • vyrovnajte povrch, na ktorý budete pokladať rohož. Podklad by mal byť rovný a pevný.
  • na pripravenú plochu je možné vykonať výsev trávneho semena pred alebo po inštalácii rohože.
  • ďalej pokračujte s pokládkou ako v prípade pokládky na už zatrávnenú plochu.

Dodatočné parametre

Kategória: GP FLEX 1800
Záruka: 5

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: