Vážení zákazníci, náš elektorincký obchod prešiel rozsiahlou zmenou tovaru a produktov, preto niektoré z nich sú ešte v českom jazyku, no sú dopstupné. Na ich aktualizácii denne pracujeme.Ďakujeme za pochopenie.
Zákaznícka podpora: info@webimex.sk

Plastové pletivo MILLENNIUM (1,5m x 25 m) - čierna farba

Kód: 1A150011
Neohodnotené
Značka: TENAX
€4,45 €3,71 bez DPH
Na objednávku

Inovatívna sieť vyrobená zo 100% polypropylénu. Má veľmi vysoké hodnoty pevnosti v ťahu a pevnosti v roztrhnutí, vďaka molekulárnej orientácií a to ako pozdĺžne, tak aj priečne. Má exkluzívnu farbu a tvar oka, aby mohla byť použitá ako alternatíva kovového pletiva. Okrem toho je TENAX MILLENNIUM vhodný najmä pre bio architektúru a pre ploty v oblastiach so špecifickými problémami s elektromagnetizmom. Je preto ideálnym riešením pre vymedzenie letíšť, radarových zariadení a priemyslových oblastí. Veľkost oka : 33mm x 48mm

Detailné informácie

Podrobný popis

Odolné jako kov


Pletivo na oplocení, jehož vzhled a vysoká odolnost v tahu a odolnost vůči roztržení jsou podobné kovu. Ideální na trvalé oplocení domů. Nepodléhají korozi.

novativní síť vyrobená ze 100% polypropylenu. Má velmi vysoké hodnoty pevnosti v tahu a pevnost v roztržení, díky molekulární orientaci a to jak podélně, tak příčně. Má exkluzivní stříbrnou barvu a tvar oka, aby mohlo být použito jako alternativa kovového pletiva. Kromě toho je TENAX MILLENIUM vhodný zejména pro bio architekturu a pro ploty v oblastech se specifickými problémy s elektromagnetismem. Je proto ideálním řešením pro vymezení letišť, radarových zařízení a průmyslových oblastí.

Velikost oka : 33mm x 48mm


• První plastové pletivo s odolností a vzhledem podobnými kovu.
• Role jsou lehké a jednoduše se s nimi manipuluje.
• Ideální na trvalé oplocení.
• Optimální pro přímořské oblasti, neboť jsou odolné vůči korozi v důsledku mořské vody a mořského vzduchu.
• Nerezaví, jsou odolní vůči povětrnostním vlivům.

Dodatočné parametre

Kategória: Oplocení
Záruka: 5

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: