Zákaznícka podpora: info@webimex.sk

Plastové pletivo MILLENNIUM (1m x 25 m) - strieborná farba

Kód: 1A130229
Doprava ZADARMO
Neohodnotené
Značka: TENAX
€2,91 €2,43 bez DPH
Dostupné do 3 dní

Inovatívna sieť vyrobená zo 100% polypropylénu. Má veľmi vysoké hodnoty pevnosti v ťahu a pevnosti v roztrhnutí, vďaka molekulárnej orientácií a to ako pozdĺžne, tak aj priečne. Má exkluzívnu farbu a tvar oka, aby mohla byť použitá ako alternatíva kovového pletiva. Okrem toho je TENAX MILLENNIUM vhodný najmä pre bio architektúru a pre ploty v oblastiach so špecifickými problémami s elektromagnetizmom. Je preto ideálnym riešením pre vymedzenie letíšť, radarových zariadení a priemyslových oblastí. Veľkost oka : 33mm x 48mm

Detailné informácie

Podrobný popis

Odolné ako kov


Pletivo na oplotenie, ktorého vzhľad a vysoká odolnosť v ťahu a odolnosť voči roztrhnutiu sú podobné kovu. Ideálne na trvalé oplotenie domov. Nepodlieha korózii.

Inovatívna sieť vyrobená zo 100% polypropylénu. Má veľmi vysoké hodnoty pevnosti v ťahu a pevnosti v roztrhnutí, vďaka molekulárnej orientácií a to ako pozdĺžne, tak aj priečne. Má exkluzívnu farbu a tvar oka, aby mohla byť použitá ako alternatíva kovového pletiva. Okrem toho je TENAX MILLENNIUM vhodný najmä pre bio architektúru a pre ploty v oblastiach so špecifickými problémami s elektromagnetizmom. Je preto ideálnym riešením pre vymedzenie letíšť, radarových zariadení a priemyslových oblastí.

Veľkost oka : 33mm x 48mm


• Prvé plastové pletivo s odolnosťou a vzhľadom podobným kovu.
• Role sú ľahké a jednoducho sa s nimi manipuluje.
• Ideálne na trvalé oplotenie.
• Optimálne pre vlhké oblasti, lebo je odolné voči korózii 
• Nehrdzavie, je odolné voči poveternostným vplyvom.

Dodatočné parametre

Kategória: Plastové pletivá
Záruka: 2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: