Vážení zákazníci, náš elektorincký obchod prešiel rozsiahlou zmenou tovaru a produktov, preto niektoré z nich sú ešte v českom jazyku, no sú dopstupné. Na ich aktualizácii denne pracujeme.Ďakujeme za pochopenie.
Zákaznícka podpora:info@webimex.sk

PelechFlowee Blue 50cm x 40xm

Kód: PETEE2535
1 hodnotenie
Značka: Petee
€15,44 €12,87 bez DPH
na zakázku do 5 dnů

Nový rad pelechov Petee Flowee pre veľké plemená ako napríklad Írsky vlkodav. K dispozícii je v niekoľkých veľkostiach, s maximálnou pozornosťou na detail a funkčnosť. Pelechy majú odnímateľný samostatný vankúš, ktorý uľahčuje ich údržbu. Pelechy značky Petee možno prať bez strachu z deformácie alebo zničenia v práčkach pri 40 ° C.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nový rad pelechov Petee Flowee pre veľké plemená ako napríklad Írsky vlkodav. K dispozícii je v niekoľkých veľkostiach, s maximálnou pozornosťou na detail a funkčnosť.

Vyrobené z vysoko kvalitného polyesterového materiálu. Tento materiál sa vyznačuje veľmi vysokou odolnosťou proti poškodeniu, nelepí sa na srsť. Len "vytrepať". Výplň pelechu je vyrobená z mäkkého polyesterového vlákna. Pelechy majú odnímateľný samostatný vankúš, ktorý uľahčuje ich údržbu. Pelechy značky Petee možno prať bez strachu z deformácie alebo zničenia v práčkach pri 40 ° C. Pri každodennom používaní je veľmi ľahké ich udržiavať v čistote - malej nečistoty sa ľahko uvoľní mäkkou handričkou čistiacim prostriedkom a farba je trvanlivá.

Pelechy Petee sú príjemná na používanie, mäkké a teplé, s moderným dizajnom.

Dodatočné parametre

Kategória: E-shop
Záruka: 5
Hmotnosť: 1.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: