Vážení zákazníci, náš elektorincký obchod prešiel rozsiahlou zmenou tovaru a produktov, preto niektoré z nich sú ešte v českom jazyku, no sú dopstupné. Na ich aktualizácii denne pracujeme.Ďakujeme za pochopenie.
Zákaznícka podpora:info@webimex.sk

Modulárna bariéra TENAX LIMIT 1 (1m x 4 m)

Kód: 34020404
Neohodnotené
Značka: TENAX
€156,41 €130,34 bez DPH
Na objednávku

Modulárna bariéra z panelov je tvorená z polyetylénového tvrdeného sita, natiahnutého na kovovej konštrukcii, ktorá je lakovaná, odoláva zvetrávaniu. Modulárna bariéra je ľahká, stabilná a skladná po zložení. Môže byť ľahko prenášaná. V prípade potreby vymedziť väčšiu plochu, tieto modulárne bariéry môžu byť spojené pomocou špeciálnych háčikov. Je tu tiež možnosť použiť reflexný panel na zviditeľnenie v noci. Existuje niekoľko príslušenstiev a kolíkov na použitie na rôznych typoch terénu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Modulární bariéra z panelů je tvořena z polyetylénového extrudovaného síta, nataženého na kovové konstrukci, která je lakovaná, odolává zvětrání. Modulární barieéra je lehká, stabilní a kompaktní po složení. Může být snadno přenášena. V případě potřeby vymezit větší plochu, tyto modulární bariéry mohou být spojeny pomocí speciálních "háčků". Je zde také možnost použít reflexní panel za účelem zviditelnění v noci. Existuje několik příslušenství a kolíky pro použití na různých typech terénu.

APLIKACE
    
Práce na silnici
    
Staveniště
    
Nakládání / vykládání materiálů
    
Vymezení na sportovních akcích a dočasných akcích
    
Nebezpečné oblasti a skladovací plochy

VÝHODY

    
Modularita
    Snadná instalace i odstranění,
   
Nízká hmotnost
    
Vysoká odolnost proti korozi a zvětrávání
   
Určeno také pro vícenásobné použití

Dodatočné parametre

Kategória: Stavebné a bezpečnostné ploty
Záruka: 5

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: