Vážení zákazníci, náš elektorincký obchod prešiel rozsiahlou zmenou tovaru a produktov, preto niektoré z nich sú ešte v českom jazyku, no sú dopstupné. Na ich aktualizácii denne pracujeme.Ďakujeme za pochopenie.
Zákaznícka podpora:info@webimex.sk

Tieniaca sieť TexStyle Prive 100% 1,5m x 5m, antracitová

Kód: 1A140304
Neohodnotené
Značka: TENAX
€96,32 €80,27 bez DPH
Skladom

Extra pevné tienenie, ktoré sa skladá zo 70% z PVC a 30% PET. Exkluzívne spracovanie, talianska výroba, veľmi estetický výrobok. Určený je pre náročných klientov, ktorí preferujú kvalitu a štýl. Zabezpečuje ochranu súkromia na záhradách a terasách. Štandardom sú upevňovacie očká. Gramáž: 580gr./m2.

Detailné informácie

Podrobný popis

Módne zásteny

Exkluzívne spracovanie, talianska výroba, veľmi estetický výrobok. Určený je pre náročných klientov, ktorí preferujú kvalitu a štýl. Určený je na ochranu súkromia na záhradách a terasách. Štandardom sú upevňovacie očka. Gramáž : 580gr./m2

Táto extra pevná módna zástena zo 70 % PVC a 30% PET sa dá využiť na ochranu záhrad a terás, pričom im súčasne ponúka moderný, vycibrený a elegantný moment. Dostupná v širokej palete vlákien, veľkostí a hustoty a dá sa jednoducho upevniť na plot pomocou vhodne umiestnených očiek.

  • Úplne nový, mimoriadny produkt.
  • Originálna a elegantná väzba.
  • Odolná voči zničeniu a natrhnutiu, odolná voči vetru, slnečnému svetlu a UV žiareniu.
  • Veľmi odolná proti roztrhnutiu, vydrží mnoho rokov
  • Otvory po celej dĺžke, ktoré umožňujú upevnenie.

Dodatočné parametre

Kategória: Tieniace siete na plot 100%
Záruka: 5
Výška: 1,5m