Vážení zákazníci, náš elektorincký obchod prešiel rozsiahlou zmenou tovaru a produktov, preto niektoré z nich sú ešte v českom jazyku, no sú dopstupné. Na ich aktualizácii denne pracujeme.Ďakujeme za pochopenie.
Zákaznícka podpora:info@webimex.sk

Umelá trstina NILO PLUS 1,5m x 3m, zelená farba

Kód: 1A070501
1 hodnotenie
Značka: TENAX
€72,66 €60,55 bez DPH
Skladom

Umelý trstinový plot s celými steblami trstiny. Používa sa pre celkové zatienenie a dekoratívne účely. Vyrobený je z vysoko kvalitných celých tyčí (20 mm), ktoré sú zviazané nylonovou niťou a lepené, čo zamedzuje štiepeniu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Syntetická trstina so zaoblenými nepolenými obojstrannými trstinovými latami (20mm). Sú spojené vysoko odolnou nylonovou niťou a lepené, preto sa trstina neštiepi. Je perfektná na clonenie a ohraničenie súkromných priestorov v záhrade. Môže byť tiež použitá na zakrytie úložných priestorov na záhradné náradie a vybavenie. Odoláva akýmkoľvek poveternostným podmienkam, je odolná a udržuje si farbu nezmenenú na mnoho rokov. Je to skvelá alternatíva k prírodným bambusovým produktom, pretože sa na nich nevytvára hniloba a neláka hmyz. Je UV stabilná. Môže sa umývať vodou.

  • Znáša slnko a počasie
  • Ľahko sa pripevňuje svorkami alebo drôtom
  • Dá sa skrátiť na požadovanú dĺžku
  • UV stabilná

Dodatočné parametre

Kategória: Tieniace siete, umelý rákos, živé ploty
Záruka: 5

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: