Vážení zákazníci, náš elektorincký obchod prešiel rozsiahlou zmenou tovaru a produktov, preto niektoré z nich sú ešte v českom jazyku, no sú dopstupné. Na ich aktualizácii denne pracujeme.Ďakujeme za pochopenie.
Zákaznícka podpora:info@webimex.sk

Umelá trstina RIO 1,8 m x 5 m - zelená farba

Kód: 1A150183
Neohodnotené
Značka: TENAX
€75,23 €62,69 bez DPH
Skladom

Umelá trstina s prírodným vzhľadom. Jedná sa o napodobeninu bambusu a vŕbového prútia. Umelý plot je vyrobený z tenkých syntetických lát (19mm), pripomínajúcich bambus a vŕbu. Je odolný voči poveternostným vplyvom a UV žiareniu, neopadá, nepriťahuje hmyz a nevyžaduje žiadnu údržbu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Polená syntetická trstina z PVC s 15 mm oválnymi tyčami, ktoré sú samostatne viazané a lepené nylonovým povrázkom, tak že sa neštiepi. Je ideálny na vymedzenie súkromných priestorov. Je odolný, UV stabilný a odoláva poveternostným vplyvom. Poskytuje skvelú alternatívu k prírodným bambusovým tieneniam.

 Jedná sa o napodobeninu bambusu a vŕbového prútia. Umelý plot je vyrobený z tenkých syntetických lát, pripomínajúcich bambus a vŕbu. Je odolný voči poveternostným vplyvom a UV žiareniu, neopadá, nepriťahuje hmyz a nevyžaduje žiadnu údržbu.

  • Tenký, ohybný
  • Odolná proti plesniam, nepriťahuje hmyz
  • Nevyžaduje žiadnú údržbu
  • Šírka lát 15mm.

Dodatočné parametre

Kategória: Tieniace siete, umelý rákos, živé ploty
Záruka: 5